Odveta za olympiádu. Conlan bude mít možnost se pomstít Nikitinovi!

3.8.2018 v hlavním městě Severního Irska, Belfastu, se utká v profesionálním ringu irský bouřlivák, Michael Conlan (11-0-0, 6 KO), se svým ruským přemožitelem z olympijských her, Vladimirem Nikitinem (3-0-0, 0 KO).

Tento souboj bude mít speciální nádech. Psal se rok 2016 a na olympijských hrách v Riu se setkávají ve čtvrtfinále Vladimir Nikitin a Michael Conlan. Podle mnohých ovládl souboj irský válečník zcela přesvědčivě, jenže bodový sudí úplně nezvládnou situaci a dál pošlou ruského borce. Následuje již hodně známý exces Conlana, který ještě uprostřed olympijského ringu stihne zvednout oba prostředníčky a tím dát jasně najevo, co si o vzniklém verdiktu myslí.

Nikitin se tím pádem dostal až k bronzové medaili na olympijských hrách a v červenci roku 2018 přestupuje do profesionálního ringu. Nyní se oba bronzový medailisté (Conlan získal bronzovou medaili na olympijských hrách v Londýně) střetnou mezi profíky, aby křivdu napravili. Sedmadvacetiletý rodák z Belfastu se na domácí půdě objeví po březnové výhře nad Rubenem Garciou Hernandezem. Nikitin stál naposledy v ringu také v březnu, když velmi těsně na body zdolal Juana Tapiu.