Odveta Wilder vs Ortiz?!

Luis Ortiz o víkendu seřezal ve dvou kolech Rumuna Razvana Cojanu a po zápase řekl, že chce Anthony Joshuu nebo Deontaye Wildera!

Krátce poté, co Luis Ortiz (29-1-0, 25 KO) knockoutoval ve druhém kole rumunského boxera Razvana Cojanu (16-4-0, 9 KO) oznámil, že chce čelit šampiónovi Anthonymu Joshuovi (21-0-0, 20 KO) nebo vrátit porážku Deontayi Wilderovi (40-0-0, 39 KO).

Prezident organizace WBC Mauricio Sulaiman v rozhovoru pro World Boxing News prohlásil: „Nevidím žádný problém v odvetě Wilder vs Ortiz. Povinným vyzyvatelem Wildera je Dominic Breazeale, ale mají čas do konce roku aby se na zápase domluvili, takže případnou odvetu s Ortizem bychom akceptovali“.

Deontay Wilder a Luis Ortiz se poprvé setkali letos 3. března a ostře sledovaný zápas ovládl v desátém kole úřadující šampión WBC Wilder. Ale výhra to nebyla lehká a Wilder měl v zápase sám velké problémy.

Zápas s Joshou je v dohledné době vyloučený, neboť Joshua se bude muset utkat s Povetkinem, potom pravděpodobně s Pulevem a řeší se také mega souboj s Oleksandrem Usykem.