Odveta Pascal vs Jack v Miami!

Jean Pascal a Badou Jack se utkají v odvetě 6. června na galavečeru v Miami o světový titul WBA. Hlavní akcí večera bude exhibiční boj Floyd Mayweather vs Logan Paul! Záznam prvního duelu v článku!

6.6.2021 – Hard Rock Stadium, Miami, USA
Polotěžká váha
Jean Pascal vs Badou Jack 2

Kanadská jednička a světová sedmička Jean PASCAL (35-6-1, 20 KO) a švédská jednička a světová devítka „The Ripper“ Badou JACK (23-3-3, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBA!

Souboj veteránů polotěžké váhy nabídl před rokem a půl velmi vyrovnanou bitvu, kterou nakonec 2:1 na body vyhrál kanadský boxer a získal tak světový titul.

Nyní se osmatřicetiletý Pascal a o rok mladší Badou Jack dohodli na odvetě a očekává se opět velmi vyrovnaný zápas bez jasného favorita.

Pascal naposledy boxoval právě s Jackem a je tak rok a půl nečinný. To švédský boxer mezi tím boxoval loni v listopadu, kdy jednoznačně ovládl na body osmikolový duel s Američanem Blake McKernanem a uštědřil mu tak první profesionální porážku.


Hlavním zápasem na galavečeru v Miami bude očekávaný a vypjatý exhibiční duel mezi legendou profesionálního boxu Floydem Mayweatherem a youtuberem Loganem Paulem.