Odveta olympijského finále Yoka vs Yoyce?

Neporažený francouzský boxer a olympijský vítěz olympijských her v Riu Tony Yoka (9-0-0, 7 KO) by se znovu rád utkal s Joe Joycem (12-0-0, 11 KO)! Video!

Tony Yoka a Joe Joyce se utkali v roce 2016 ve finálovém duelu olympijských her v Riu. Zápas tehdy vyhrál na body francouzský boxer, ačkoliv se většina pozorovatelů shodla na tom, že lepším v ringu byl právě Brit Joyce.

Nyní Yoka nabízí odvetu za tento finálový boj. „Joe, pojďme udělat odvetu. Vím, že si tenhle zápas přeješ a přeje si ho i mnoho fanoušků“. napsal Yoka na sociální síť Twitter.

Joe Joyce zastupuje Frank Warren a Tonyho Yoku Bob Arum. Takže k případné dohodě zápasu určitě nebude problém. Joe Joyce v posledním zápase překvapivě vyřadil krajana Daniela Duboise a Tony Yoka po nepřesvědčivém výkonu porazil Rumuna Christiana Hammera.

Minulou sobotu Joe Joyce, vázaný smlouvou s promotérem s Frankem Warrenem, porazil Daniela Duboise, který se ve federaci WBO umístil na druhém místě, vyřazením, čímž se výrazně přiblížil boji o opasek šampionátu. Tony Yok, propagovaný Bobem Arumem, den předtím vyhrál s Christianem Hammerem na body.