Odveta mezi Joshou a Ruizem je naplánovaná na 7.12.2019 do Saúdské Arábie!

Hotovo, vyřešeno, potvrzeno! 7.12.2019 se v hlavním městě Saúdské Arábie, Rijádu, utkají v odvetě Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) a Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO).

Titulový souboj o čtyři pásy mistra světa a post světové jedničky těžké váhy proběhne 7.12.2019 v saúdskoarabském Rijádu. Tuto informaci dnes potvrdila stáj Matchroom Boxing, která zastupuje britskou hvězdu, Anthonyho Joshuu. Celý galavečer je nazván „Bitva na dunách“ a měl by být jedním z nejpovedenějších galavečerů v tomto roce. Ještě aby ne, když movití šejkové jsou schopni zaplatit astronomické částky. Zákulisím probíhá informace, že arabští investoři nabídli částku sto milionů dolarů, aby souboj o tituly WBA, WBO, IBF a IBO dostali na svoje území.

V jakém poměru se však tato částka bude dělit se ještě neví, což devětadvacetiletého krále těžké váhy, Andyho Ruize, jistě příliš nezajímá, jelikož i tak půjde o jeho největší výdělek v dosavadní kariéře. Navíc si skoro vydupal to, co chtěl. Souboj se nakonec odehraje na neutrální půdě a on tak nemusí cestovat na domácí půdu svého rivala. Televizní stanice Sky Sports bude vysílat souboj do Velké Británie. O další země by se měl postarat streamingový gigant DAZN a my pevně věříme, že tento velkolepý boj zakoupí i nějaká česká stanice. Dámy a pánové začíná kolotoč, který vyvrcholí dva týdny před Vánoci a rozhodně nás čeká výjimečná podívaná.