Odveta Mayweathera s Pacquiaem v létě na novém stadionu v Las Vegas?

Odveta mezi legendami profesionálního boxu by jistě potěšila mnoho fanoušků po celém světě. Mají Floyd „Money“ Mayweather Jr. (50-0-0, 27 KO) a Manny „Pac Man“ Pacquiao (62-7-2, 39 KO) nakročeno k letnímu pokračovaní?

S dvaačtyřicetiletým Floydem Mayweatherem je to těžké. Nejprve mluví o tom, že definitivně skončil a nikdy se do ringu nevrátí, aby druhý den otočil a vše popřel. Jeho o rok mladší rival Manny Pacquiao ještě neskončil. Naopak. Hvězdný Filipínec stále prohání nadějné talenty welterové váhy a patří mezi aktuální trojici šampionů. Nyní se hodně intenzivně začalo spekulovat o jejích vzájemné odvetě, která by se měla odehrát v létě na novém stadionu v Las Vegas. Stadion Allegiant by se měl otevírat 31.7.2020 a mělo by se jednat o jeden z nejmodernějších stadionů pro NFL, kde bude hrát domácí tým Las Vegas Raiders. Jeho kapacita by pak měla být 72 tisíc míst.

Úplně ideální místo, kde by se obě legendy rohovnického sportu měli utkat. Zároveň hodně finančně lákavé místo pro Američana, který je dobře znám svoji láskou k penězům. Jejich první souboj z roku 2015 totiž nedopadl úplně nejlépe. Mayweather sice vyhrál jednoznačně na body, ale šlo o hodně nudný souboj a navíc Pacquiao po souboji prohlásil, že nastupoval s rozbitým ramenem. Navíc filipínská legenda nyní patří pod promotérská křídla Ala Haymona, jenž dříve spolupracoval s Mayweatherem a dodnes mají výborné vztahy. Dočkají se tedy fanoušci epické odvety dvou legend? Nebo půjde opět pouze o výkřik do tmy?