Odveta Helenius vs Kownacki 6. března!

Očekávaná odveta těžké váhy Robert Helenius vs Adam Kownacki se bude pravděpodobně konat v sobotu 6. března na galavečeru ve Spojených státech!

6.3.2021 – USA
Těžká váha
Robert Helenius vs Adam Kownacki

Finská jednička a světová sedmnáctka „The Nordic Nightmare“ Robert HELENIUS (30-3-0, 19 KO) a polská jednička a světová osmnáctka „Baby Face“ Adam KOWNACKI (20-1-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

První vzájemný duel se konal loni 7. března v Brooklynském Barclays Center a ostře sledovaný duel skončil velmi překvapivou výhrou finského boxera.

Robert Helenius ukončil polského bijce ve čtvrtém kole a byla z toho poměrně velká senzace. Kownacki byl velkým favoritem a vyhaslí Helenius měl minimální šance na úspěch. Nicméně výhrou si řekl o pozornost.

Oba tábory se na odvetě domluvili již loni v listopadu a ladil se pouze termín. Nejdříve se hovořilo o tom, že zápas by se měl konat letos v lednu, nicméně uznávaný novinář Dan Rafeal včera prozradil, že se bude konat 6. března a měl by být oficiálně ohlášen na dnešním galavečeru Caleb Plant vs Caleb Traux.