O víkendu se vrátí do ringu Hughie Fury. Na stejném galavečeru se představí i Martin Parlagi!

Na 25.5.2019 je nachystaný galavečer do Manchesteru, kde se představí Hughie Fury (21-2-0, 11 KO) s neporaženým kanadským borcem, Chrisem Norradem (17-0-0, 8 KO). V rámci toho galavečera se představí i nejlepší slovenský borec, Martin „Cracker“ Parlagi (25-2-1, 14 KO).

Návrat po prohře s bulharskou „Kobrou“, Kubratem Pulevem, hlásí stále čtyřiadvacetiletý Hughie Fury. „Po tom, co se mi otevřelo to oko, tak jsem neviděl. Celý plán boje byl pryč. Věřím, že kdyby se mi to oko neotevřelo, tak jsem Puleva pohodlně vybodoval.“ – Začal své povídání rodák z Manchesteru, kterého v sobotu čeká návratový duel na domácí půdě. „ Uvidíte velký rozdíl v mé postavě. Najal jsem nového kondičního kouče a hodně jsme zapracovali na silové stránce. Cítím se mnohem silnější. V kempu jsem pracoval na zdokonalování svých dovedností, změnil jsem přístup. Nyní mě uvidíte jít dopředu, než pobíhat po ringu“ – Prozradila světová devatenáctka. Jeho soupeř však rozhodně nejede pro prohru. Byť je Chris Norrad až na 371. místě světového žebříčku, tak hořkost porážky ještě nezažil a velká šance je pro něj velkou motivací.

Jeden z nejlepších tuzemských boxerů Martin Parlagi má před sebou další titulovou bitvu. Tu první v roce 2014 prohrál na body 91:97, 92:98 a 93:95 s britským boxerem Marco McCulloughem. Ve hře tehdy byl Evropský pás WBO.O rok později na britských ostrovech bojoval o Interkontinentální pás WBO a nakonec z toho byla sporná prohra na body 94:96 a 2x 93:97 s domácím boxerem Benem Jonesem.Naposled boxoval o velký titul 6. listopadu 2016, kdy bojoval o kontinentální pás organizace WBA. Nezapomenutelný výlet na Ukrajinu, skončil spravedlivou remízou s domácím Olegem Yefimovychem. I když Martin titul nepřivezl, tak si celý tým odvezl z Ukrajiny skvělé pocity.

Martin Parlagi

Nyní čeká borce žijícího v Praze čtvrtá titulová bitva, ve které bude favoritem a nejblíže zisku titulu. Dilmaghani se momentálně nachází až na 150. místě světového ratingu a Martinovi patří 60. příčka.Brit má na svém kontě jen jedinou porážku, která se datuje do roku 2011, kdy těsně na body nestačil na krajana Mickeye Coveneye.V případě výhry a zisku Interkontinentálního titulu WBA by se Parlagi zařadil do ratingu této organizace a mohl by se poohlížet po šampiónech Andrew Canciovi a Gervontu Davisovi.