O víkendu se střetne Garcia s Granadosem. Ruize čeká obr Dimitrenko!

Tento víkend je opravdu našlapaný skvělou podívanou. V kalifornském Carsonu se představí bývalý šampion super lehké a welterové váhy, Danny Garcia. Jeho soupeřem bude nepříjemný a hlavně odolný Adrian Granados. Seznam doplní i bitva dvou chasníků z těžké váhy.

Danny „Swift“ Garcia (34-2-0, 20 KO) vs. Adrian „Tigre“ Granados (20-6-2, 14 KO) – Souboj o stříbrný titul WBC – Světová pětka a bývalý šampion WBC ve welterové váze, Danny Garcia, se vrací po prohře se Shawnem Porterem a jeho ambice jsou více než jasné. Vrátit se zpět do hry o tituly, ovšem svého sobotního soupeře nehodlá přehlížet. „Jsem připravený se střetnou s každým, ale nechci se dívat přes Granadose. Jsem připravený na tvrdých dvanáct kol, ale mám v plánu jej ukončit před limitem.“ – Prohlásil v týdnu jednatřicetiletý „Swift“. O dva roky mladší Mexičan je jiného názoru. „Vždycky mě rozesměje názor lidí, kteří říkají, že mě ukonči před limitem. Byl jsem v ringu s většími ranaři než je on a ani oni mě nedokázali ukončit. Jen nebuďte překvapeni až Adrian Granados porazí Dannyho Garciu.“ – Smála se devětadvacetiletá světová dvaadvacítka.

Andy „Destroyer“ Ruiz (31-1-0, 20 KO) vs. Alexander „Sascha“ Dimitrenko (41-4-0, 26 KO) – Desetikolový duel těžkých vah – Pro devětadvacetiletého Ruize půjde o premiéru pod novou promotérskou smlouvou, kterou zavřel s mocným Alem Haymonem a programem Premier Boxing Champions. „Všechna dřina v posilovně se začíná vyplácet. Jsem připravený na vysokého a zkušeného borce, jakým Dimitrenko je. Podívali jsme se na jeho předešlé zápasy a stanovili jasný plán. Myslím si, že moje rychlost a nátlakový box pro něj budou až příliš velké sousto. Mojí prioritou budou útoky na tělo a rychlé kombinace. Hodlám ho knockoutovat.“ – Prohlásil sebevědomě Američan s mexickými kořeny. Šestatřicetiletý Dimitrenko stál v ringu naposledy v srpnu minulého roku, když jej v devíti kolech udolal technickým knockoutem jiný Američan, Bryant Jennings.