O víkendu se můžeme těšit i na Lawrence Okolieho a Joshuu Buatsiho!

V sobotu večer budou oba bijci usilovat o britský titul BBBofC, respektive Lawrence „The Sauce“ Okolie (11-0-0, 8 KO) jej bude obhajovat v křížové váze a Joshua Buatsi (9-0-0, 7 KO) se jej bude snažit vybojovat v polotěžké divizi.

Lawrence „The Sauce“ Okolie (11-0-0, 8 KO) vs. Wadi „Machoman“ Camacho (21-7-0, 12 KO) – V tomto duelu půjde hned o dva britské tituly. Pás BBBofC drží světová třiadvacítka a britská jednička křížové váhy, Lawrence Okolie. Titul Commonwealth (British Empire) má v držení světová dvaačtyřicítka a britská trojka. Wadi Camacho. Ač to vypadá na celkem jednoznačný duel, tak Camacho bude hodně nepříjemným soupeřem. Třiatřicetiletý rodák z Barcelony totiž dokázal potrápit i Isaaca Chamberlaina, který s ním vyhrál až na body a navíc jde o hodně nepříjemného leváka. I tak by byl jiný výsledek než výhra šestadvacetiletého Okolieho velkou senzací.

Joshua Buatsi (9-0-0, 7 KO) vs. Liam Conroy (16-3-1, 8 KO) – Světová jednadvacítka a britská trojka polotěžké váhy, mimo jiné i držitel titulu WBA International, Joshua Buatsi se představí o tomto víkendu v Copper Box Aréně, kde bude usilovat o britský titul BBBofC. Jeho soupeřem bude světová devětasedmdesátka a britská sedmička, Liam Controy. Ač se žebříčkový rozdíl nezdá býti až tak markantním, favoritem je zcela jistě Buatsi. Ambice rodáka z ghanské Accry však rozhodně nekončí u britského titulu. Ne ne, tento šestadvacetiletý bijec usiluje o nejvyšší možné mety v polotěžké váze. Vždyť Reinolda Quinlana ukončil v prvním kole, kdežto jeho krajan Chris Eubank Jr. se s ním trápil až do desátého dějství.