O víkendu nás čeká skvělý galavečer v Monaku, kde se objeví i naše nejlepší těžká váha!

Hodně zajímavý galavečer se odehraje 30.11.2019 v Monaku a díky stanici Sport 2 opět vše uvidíme na našich televizních přijímačích. Těšit se můžeme na dva duely těžkých vah, ale i titulové souboje naprosté světové špičky.

Již tuto sobotu nás čeká nabitý galavečer z Monte Carla, který si pro nás připravila stáj Matchroom Boxing v čele s Eddiem Hearnem. Zde se představí i naše nejlepší těžká váha současnosti Pavel „Pablo“ Šour (11-2-0, 6 KO), jenž si to rozdá s britským mladíkem a světovou dvaadvacítkou Hughiem Furym (23-3-0, 13 KO). V druhém duelu těžkých vah se měl představit ruský „Medvěd“ Sergey Kuzmin (15-1-0, 11 KO), ale ten si bohužel v přípravě zlomil nohu a v souboji s čínským obrem Zhilei „Big Bang“ Zhangem (20-0-0, 16 KO) jej tedy musel nahradit šestatřicetiletý Ukrajinec Andriy Ruděnko (32-4-0, 20 KO).

V hlavním předzápase této skvělé karty se představí královna welterové váhy a šampionka organizací WBC, WBA, WBO, IBF a IBO Cecilia „First Lady“ Braekhus (35-0-0, 9 KO). Osmatřicetiletou neporaženou Norku se pokusí zastavit o osm let mladší bývalá šampionka lehké váhy Victoria Noelia „La Leona“ Bustos (19-5-0, 0 KO). Vrcholem večera pak bude boj o Mannym Pacquiaem uvolněný regulérní titul WBA welterové váhy (Filipínec získal pás WBA Super v souboji s Thurmanem). O ten si to rozdají dva ruští knockoutéři žijící v Americe, Alexander Besputin (13-0-0, 9 KO) a Radzhab Butaev (12-0-0, 9 KO).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *