O souboj Anthonyho Joshuy s Kubratem Pulevem má zájem několik zemí!

O souboj aktuálního krále těžké váhy a šampiona organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho „AJ“ Joshuy (23-1-0, 21 KO) a jeho povinného vyzývatele v rámci IBF Kubrata „The Cobra“ Puleva (28-1-0, 14 KO) má zájem několik zemí.

Zástupci britského krále Anthonyho Joshuy a bulharské „Kobry“ Kubrata Puleva intenzivně jednají na vzájemném souboji, který by měl proběhnout v rámci povinné obhajoby titulu IBF. Původně se spekulovalo, že se třicetiletý Brit vrátí zpět do rodné vlasti a rozdá si to s bulharským veteránem na zbrusu novém stadionu Tottenhamu Hotspur, jenž pojme až dvaašedesát tisíc lidí. Nyní však přicházejí zprávy z bulharského táboru, že souboj již je skoro domluvený a otázkou jen je, kde se odehraje, protože o něj projevilo zájem několik zemí.

„Jsme opravdu blízko dohodě. Nyní bude pravděpodobně nejtěžší vybrat tu nejlepší nabídku, jelikož o tento souboj projevilo zájem hodně zemí světa. Ve skutečnosti jsme nedostali nabídku pouze z Austrálie a Antarktidy. Z ostatních kontinentů nám jich přistálo hned několik.“ – Rozpovídal se John Wirt, který se stará o kariéru Kubrata Puleva od přestupu ke stáji Top Rank Boxing. V minulosti se objevila nabídka z Demokratické republiky Kongo a před nedávnem se spekulovalo o Istanbulu. Kde a kdy se nakonec duel o čtyři pásy mistra světa odehraje je zatím ve hvězdách.