O pás v křížové váze si to rozdá Lawrence Okolie s Denisem Lebeděvem?

Eddie Hearn potvrdil, že jeho svěřenec Lawrence „The Sauce“ Okolie (12-0-0, 9 KO) se blíží k dohodě o zápasu s Denisem „The White Swan“ Lebeděvem (32-2-0, 23 KO). Oba bijci by se měli utkat o titul WBA, který uvolní Oleksandr Usyk.

Již před několika týdny přišla ruská média s informací o tom, že Denis Lebeděv by měl být dalším povinným vyzývatelem Oleksandra Usyka skrze federaci WBA. Jenže hvězdný Ukrajinec nakonec skutečně opustí vody křížové váhy a v květnu se představí o váhovou kategorii výše. Ihned se začalo spekulovat, kdo bude potencionálním soupeřem ruské „Bílé Labutě“. Tyto spekulace zřejmě definitivě ukončil víkendovým triumfem teprve šestadvacetiletý držitel pásu WBA Contintental a světová sedmnáctka křížové váhy, Lawrence Okolie.

Britský mladík si o víkendu expresně poradil s krajanem Wadim Camachem, kterého dokázal ukončit technickým knockoutem ve čtvrtém dějství. „ Nejsem si jistý, jestli je Okolie již připravený na souboj s Lebeděvem, ale něco mi říká, že je nyní správný okamžik. Rozhodnutí je samozřejmě na Okoliem a jeho týmu. Ovšem doporučil jsem jim, aby tuto příležitost využili.“ – Prozradil Eddie Hearn, který zastupuje borce s přezdívkou „The Sauce“. Lebeděv se naposledy ukázal v ringu 24.11.2018, kdy jednoznačně přejel na body neporaženého Američana, Mika Wilsona.