O Kownackého se perou promotéři ESPN a DAZN!

Na boxerském trhu začíná být pěkné horko. Mezi sebou začínají totiž válčit velké promotérské skupiny a televizní stanice. Nyní se perou o Adama Kownackého (19-0-0, 15 KO) dvě stanice, potažmo platformy. ESPN a DAZN.

Vypadá to, jako by se všichni snažili „oškubat“ mocného Ala Haymona. Nejprve přišel šampion WBC v těžké váze s tím, že přestoupí k DAZN, aby se konečně mohl uskutečnit jeho souboj s Anthonym Joshuou. Dnes přispěchal Eddie Hearn, jenž zastupuje DAZN, s informací, že jedná s Jermallem Charlem a nyní to vypadá, že se konkurence snaží přetáhnout i neporaženého polského bijce Adama „Baby Face“ Kownackého. Neporažený, devětadvacetiletý rodák z Lomzy aktuálně okupuje desátou pozici světového žebříčku a pokukuje po souboji o titul mistra světa.

„V tomto týdnu se setkám s Adamem i Alem Haymonem a dokončíme jednání ohledně dalšího souboje. Máme v plánu květen, nebo červen. Také se domluvíme s Adamem, jaká televizní stanice, nebo streamingová platforma jej pro něj nejlepší. Samozřejmě to vymyslíme a domluvíme tak, aby zůstal pod Alem Haymonem. Pro Adama je to skvělá příležitost, jak po zápasové stránce, tak finanční. Určitě patří mezi pět nejlepších těžkých vah současnosti a brzy bude bojovat o titul, takže musí využít své pozice a jednat.“ – Myslí si jeho manažer Keith Connolly.