Nurmagomedov bere souboj s Mayweatherem v boxu, ale má jednu podmínku!

Aktuální šampion lehké váhy UFC Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov souhlasí s boxerským soubojem s legendárním Američanem Floydem „Money“ Mayweatherem (50-0-0, 27 KO), ale má jednu podmínku.

Téma ohledně souboje šampiona pěti váhových kategorií Floyda Mayweathera a aktuálního šampiona lehké váhy UFC Khabiba Nurmagomedova je stále žhavé a postupně jej přikrmují oba borci, kteří čas od času vypustí s pusy nějaké to prohlášení. Nyní se rozpovídal jednatřicetiletý dagestánský „Orel“, jenž je ochotný na bitvu s legendárním Američanem přistoupit, ale má jednu podmínku. „Nejsem boxer, takže navrhuji trošku pozměnit systém boje. Můj otec o tom už mluvil s prezidentem UFC Danou Whitem. Můžeme se domluvit na bitvě, která bude trvat dvanáct kol, ale pod podmínkou, že jedenáct z nich bude v klasickém boxu a to poslední bude v MMA.“ – Prozradil neporažený šampion.

„Nemyslím si, že by mě dokázal knockoutovat a v tom posledním bych jej jednoznačně zničil.“ – Dokončil své povídání ruský válečník. Toho čeká 18.4.2020 na UFC 249 bitva se skvělým Američanem Tonym „El Cucuy“ Fergusonem. Pokud ji tedy Nurmagomedov úspěšně zvládne, pak by mohl pomýšlet na finančně hodně zajímavý střet s Mayweatherem. Třiačtyřicetiletý rodák z Grand Rapids stál v ringu při profesionálním boji naposledy 26.8.2017, když v deseti kolech zle vyučil další hvězdu smíšených bojových umění Conora McGregora. V ringu se pak ukázal Mayweather ještě 31.12.2018 v exhibičním souboji s japonským samurajem Tenshinem Nasukawou, kterého ukončil hned v prvním dějství.