Nunes vs Shevchenko 3? Nevidím důvod řekl White!

Amanda Nunes vs Valentina Shevchenko 2Prezident UFC Dana White se neshoduje s názorem, že by mělo dojít k třetímu vzájemnému duelu mezi Amandou Nunes a Valentinou Shevchenko!

Amanda Nunes se o víkendu opět zapsala do historie UFC, neboť se ji podařilo obhájit tituly už ve dvou váhových kategoriích a posunula historické tabulky zase výše.

Brazilská zápasnice drží titul v bantamové a pérové váze a postupně dokázala zdemolovat všechny nejlepší fighterky v ratingu UFC.

Po poslední obhajobě se začalo spekulovat o další soupeřce a velmi často se skloňuje jméno Valentiny Shevchenko, kterou již Amanda Nunes dvakrát porazila.

Poprvé na UFC 196 v roce 2016 a podruhé na UFC 215 o rok později. Obě bitvy byly tvrdé a vyrovnané a skončili na body. Nicméně prezident nejprestižnější ligy světa nevidí důvod k uspořádání třetího vzájemného duelu.

Amanda Nunes má po sobotní výhře nad kanadskou zápasnicí  Felicií Spencer momentálně 180 denní zdravotní stopku od zápasení a do klece by se měla pravděpodobně vrátit na konci letošního roku.

„Amanda dvakrát Valentinu porazila není důvod domlouvat další zápas. Amanda je šampiónkou bantamové a pérové váhy Valentina je šampiónkou muší váhy. Myslím si, že Valentina se v muší váze cítí nejlépe a bude se soustředit na zápasy ve své váhové kategorii“. uzavřel téma třetího zápasu White