Nudíte se v karanténě? Pak se rozhodně inspirujte Tysonem Furym a Josephem Parkerem!

S aktuálním šampionem WBC těžké váhy Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) a bývalým šampionem WBO Josephem Parkerem (27-2-0, 21 KO) se rozhodně nudit nebudete. Jejich dobrou náladu nezastavila ani karanténa.

Jednatřicetiletý britský obr Tyson Fury je rozhodně veselý chlapík, což dokázal nesčetněkrát. Kamkoliv tento rodák z Manchesteru přijde, tak tam rozdává úsměvy. V posledních dnech sice trošku zvážněl, když se rozhodl apelovat na lidi s karanténou, ale on sám si domácí izolaci docela užívá. Šampion WBC nejtěžší váhové kategorie totiž opravdu nezahálí a nadále trénuje i v domácím prostředí. Říkáte si: „No jo, ale on má spoustu peněz a může si určitě dovolit domácí posilovnu.“ – Jste na omylu. Doma sice nějaké vybavení má, ale když mu zrovna nestačí závaží, tak si prostě hodí manželku Paris za krk a jde se na věc.

Podobně na tom je i jeho velký kamarád Joseph Parker. Znáte to, když si ráno vaříte kafíčko a z rádia se zrovna ozývá vaše oblíbená píseň? Neodoláte a bezhlavě se pustíte do zpěvu i tance, až úplně zapomenete, že je doma i vaše rodina? No a když si všimnete, že vás někdo pozoruje, tak zkrátka začnete dělat, že pilně trénujete svoje tvrdé údery. Osmadvacetiletý novozélandský válečník je prostě showman a dokáže si užít i tu nejmenší chvilku. Takže pokud doma zažíváte nudu, tak si prostě ráno zatancujte jako Joe a pak si běžte zatrénovat s manželkou, nebo přítelkyní, jako Tyson.