Nominace The Ring Magazine pro rok 2019! Kdo podle vás předvedl nejlepší knockout?

The Ring Magazine každoročně vyhlašuje anketu o boxera roku, souboj roku, kolo roku, či překvapení roku. Kdo se dostal do nominace a kdo by podle vás měl vyhrát? Pište do komentářů, kdo je vaším favoritem.

Nominace na knockout roku:

1 – Saul „Canelo“ Alvarez (53-1-2, 36 KO) vs. Sergey „Krusher“ Kovalev (34-4-1, 29 KO) – Nejlepší bojovník napříč všemi vahami Saul Alvarez se rozhodl přejít do polotěžké váhy, aby získal titul ve čtvrté váhové kategorii. To se Mexičanovi povedlo na jedničku a ještě se blýskl nádherným knockoutem ruského šampiona Sergeye Kovaleva.

2 – Dereck „WAR“ Chisora (32-9-0, 23 KO vs. Artur „Szpila The Pin“ Szpilka (23-4-0, 16 KO) – Pětatřicetiletý Brit Dereck Chisora ještě neřekl v nejtěžší váhové kategorii poslední slovo. Letos si připsal tři vítězství, z toho dvě knockoutem a zrovna Artur Szpilka dopadl nejhůř. Rodák ze Zimbabwe jej brutálně uspal ve stoje a nakonec svoji práci dokončil. 

Vergil Ortiz Jr. (15-0-0, 15 KO) vs. Mauricio „El Maestro“ Herrera (24-9-0, 7 KO) – Jednadvacetiletý Američan Vergil Ortiz Jr. platí za jeden z největších talentů welterové váhy. Rodák z Dallasu ukonči všech patnáct svých soubojů před limitem a letos to zle odskákal jeho devětatřicetiletý krajan Mauricio Herrera. 

4 – Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) vs Dominic „Trouble“ Breazeale (20-2-0, 18 KO) – Absolutním strojem na knockouty je aktuální šampion WBC těžké váhy Deontay Wilder. Dominic Breazeale bohužel nedokázal odolávat “Bronzovému Bombarďákovi” ani jedno kolo. 

5 – Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) vs. Luis „King Kong“ Ortiz (31-2-0, 26 KO) – Ani obávaný “King Kong” Luis Ortiz nedokázal odolat ničivé síle šampiona, byť jej trápil sedm kol, které si vítězně připsal na svoji stranu. Jenže čtyřiatřicetiletý Američan jen čekal na svoji šanci. Chvilka nepozornosti a prásk! Dynamit v zadní ruce našel Ortizovu bradu a byl konec.