Noc Válečníků 12: Parabox – Zdeněk Krupička ovládl odvetu s Janem Matouškem!

 Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 201626. května 2016 ožila kladenská sportovní hala Nocí Válečníků. Již po dvanácté v řadě se Hakimovi Majerovi podařilo uspořádat velkolepý večer plný špičkových zápasnických duelů, ať už šlo o MMA, THAI BOX či K-1.

 Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016
Novinkou byl letos i zápas dvou špičkových paraboxerů, tedy boxerů na vozíku. Jednalo se o odvetný duel mezi Zdeňkem Krupičkou z pražského oddílu SAC Praga a Janem Matouškem z BC Řešeto Znojmo.

 Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016

Oba borci se na odvetu dlouhodobě připravovali a od prvního do posledního odbouchnutí gongu jeli naplno. V ringu se o hladký průběh zápasu staral již tradičně skvělý Stanislav Nechvátal, na bodech o výsledku rozhodovali zkušení profesionální rozhodčí.

 Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016

Zápas skončil nejtěsnějším možným výsledkem 2:1 na body. Optikou diváka bylo velmi obtížné rozhodnout, který z borců je lepší. Mohlo tak klidně dojít na opakování loňské remízy, což ovšem nová pravidla paraboxu neumožňují. Rozhodčí se museli přiklonit na jednu či druhou stranu.

 Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016

Z vítězství se tentokrát radoval Zdeněk Krupička z pražského oddílu SAC Praga se svým trenérem Romanem Blatníkem Hořejším. Velké poděkování patří samozřejmě Hakimovi, který nás k tomuto fantastickému večeru přizval. Největší díky ale patří našemu hlavnímu sponzorovi, stavební společnosti CET ze Stráže n. Nežárkou, hlavnímu partnerovi Městské části Prahy 9 a hlavnímu mediálnímu partnerovi Proboxing.cz, bez kterých by Česká paraboxerská asociace jen těžko přežívala.

 Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016  Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016  Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016 Parabox Stanislav Nechvátal a Marek Jelínek  Zdeněk Krupička vs Jan Matoušek 2016

Foto: Václav Konrád / Czechfighters.cz