Nevíte, jak trénovat doma po dobu karantény? Inspirujte se Claressou Shields a Otto Wallinem!

Nudíte se doma a nevíte, jak cvičit v době karantény. Pojďme si společně zatrénovat se šampionkou třech váhových kategorií Claressou „T-Rex“ Shields (10-0-0, 2 KO) a světovou osmdesátkou těžké váhy Otto „All-In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO).

Domácí karanténa v době epidemie koronaviru rozhodně není nic zábavného. Jsou zavřeny veškeré tělocvičny a udržovat se ve skvělé formě dá opravdu zabrat. Na youtubovém kanálu Salita Promotions se však můžete inspirovat profesionálními boxery, kteří vám poradí, jak cvičit v domácích podmínkách. Pojďme si společně zacvičit s s šampionkou třech váhových kategorií Claressou Shields a světovou osmdesátkou těžké váhy Otto Wallinem. „Když koronavirus zasáhl New York, tak jsem doma neměl žádné vybavení, ale podařilo se mi přece jen vytvořit docela slušnou domácí posilovnu, která funguje velmi dobře. Takže trénuji dvakrát denně a až to všechno přejde, tak budu stále ve skvělé kondici. Chci se o to podělit s lidmi a doufám, že někoho inspiruji.“ – Prozradil švédský válečník, jenž doma trénuje i když má stále zraněnou nohu.

„Pozitivním vedlejším účinkem této pandemie je to, že se prohloubí vztah mezi bojovníky a fanoušky.“ – Začal své povídání Dmitriy Salita. „Všichni jsme v tom společně a tato série může být jedním z mostů spojující fanoušky a boxery. Mým přáním je, aby fanoušci a kdokoliv, kdo chce zůstat ve formě, využili tuto sérii. Pomůže jim to s kondicí, tréninkem a budou připraveni na velkým comeback, až se situace uklidní, což doufám bude velice brzy.