Nevadská komise varuje Hearna před plánováním souboje Chaveze s Jacobsem!

Nevadská atletická komise varuje Eddieho Hearn před organizací souboje mezi Julio Cesarem „JC Jr.“ Chavezem Jr. (51-3-1, 33 KO) a Danielem „Miracle Man“ Jacobsem (35-3-0, 29 KO). Třiatřicetiletý Mexičan totiž odmítl dopingový test.

Již dříve jsme vás skrze naše facebookové stránky informovali o tom, že bývalý šampion střední váhy Julio Cesar Chavez Jr. má na krku celkem solidní problém. Při tréninku ve slavném Wild Card Gym si na něj totiž přišel posvítit antidopingový komisař, ale třiatřicetiletý Mexičan odmítl test. Následně se bránil tím, že se mu nikdo neprokázal žádným průkazem a že se nenechá testovat neznámými lidmi. Jenže nyní to vypadá, že celý incident bude mít dohru a souboj mezi Chavezem a Jacobsem je v ohrožení.

Nevadská komise pozastavila mexickému válečníkovi licenci, ale Eddie Hearn šikovně přesunul tento duel do Arizony, kde by neměl být problém s výdejem licence. Proti tomuto kroku se však komisaři z Nevady tvrdě ohradili a podle jejich slov jde o hrubé porušení pravidel. Chavez tedy musel souhlasil s nejtvrdším dopingovým testováním a pokud zmešká pouze jediný test, tak se souboj s Američanem zruší. Uvidíme tedy, jak se k této situaci syn slavného otce postaví a jestli dodrží to, co slíbil.