Neskutečná přestřelka Vykhryst vs Kiladze skončila ve 2. kole!

Parádní duel na galavečeru v Hollywoodu předvedli v těžké váze favorizovaný Ukrajinec Viktor Vykhryst a Gruzínec Iago Kiladze. Gruzínec byl nespokojený s verdiktem rozhodčího a udeřil ho! Video v článku!

1.1.2022 – Seminole Hard Rock Hotel, Hollywood, USA
Těžká váha
Viktor Vykhryst 🇺🇦🆚🇬🇪 Iago Kiladze
2. kolo TKO

Ukrajinská neporažená čtyřka devětadvacetiletý „Faust“ Viktor Vykhryst (9-0-0, 7 KO) nastupoval do tohoto zápasu jako jednoznačný favorit, ale průběh duelu tomu ani zdaleka neodpovídal a pětatřicetiletý gruzínský boxer Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO) mu nadělil hodně perné chvíle.

Už po třiceti vteřinách prvního kola Ukrajinec udeřil tvrdou levačkou na bradu a poslal Gruzínce k zemi. Jenže o necelou minutu později parádně trefil bradu i Gruzínec a favorit se poroučel k zemi. Kiladze chtěl hned po knockdownu Ukrajince ukončil, ale sám schytal opět bradu a byl na zemi podruhé.

Zbytek kola pokračoval v tvrdých výměnách ve kterých byl Vykhryst hodně blízko dalšímu počítání, ale nakonec se pokračovalo dál. Druhé kolo začalo opět velmi aktivně a po čtyřiceti vteřinách Poslal Kiladze svého soka tvrdou pravačkou podruhé k na podlahu ringu.

Viktor Vykhryst vs Iago Kiladze

V dalších vteřinách kola měl jasně navrch Kiladze a už to vypadalo, že se rodí překvapení. Jenže Vykhryst v polovině kola poslal Gruzínce do třetího počítání. Kiladze byl sice mírně otřesený, ale chtěl pokračovat. Jenže ringový sudí Samuel Burgos to viděl jinak a Kiladzeho odmával.

Gruzínský boxer byl právem naštvaný, ale jeho další reakce zaskočila všechny přítomné, když lehce ringového udeřil do hrudníku. Tento incident se samozřejmě neobejde bez povšimnutí a pravděpodobně Kiladzeho čeká trest.