Nelson: Usyk nedal na sparingu Klitschkovi šanci!

Bývalý dlouholetý šampión křížové váhy a dnes novinář a komentátor televizní stanice Sky, Brit Johnny Nelson se rozpovídal o tom, když viděl poprvé Usyka jak spáruje s legendárním Wladimirem Klitschkem!

„Wladimir Klitschko přišel po deseti letech o nadvládu v těžké váze s Tysonem Furym. Moc dobře věděl jak je Fury nepříjemný a nepředvídatelný boxer. Proto si povolal do svého kempu Oleksandra Usyka, ale sparing netrval dlouho a já vlastně nevěděl, ani kdo to je v tu dobu“. říká Nelson

„Tehdy jsem nevěděl, že Usyk je Usyk. Začal jsem sledovat sparing mezi ním a Klitschkem a po chvilce jsem se začal ptát: Sakra, co je za chlapa? Bylo mi hned jasné, že se jedná o někoho zvláštního a skvělého. S Wladimirem odboxovali jen jedno kolo  a poté Klitschko řekl: Odejděte všichni od ringu, pokud tu budou novináři, nebude dále spárovat.  A poté si vzal do ringu jiného boxera. Klitschko nechtěl abychom ho sledovali, Usyk byl totiž lepší a Klitschka školil, myslím, že to pro něj bylo trošku ponižující“. dodal bývalý šampión.