Navarrete obhájil pás WBO v super bantamové váze. Zepeda vybodoval Pedrazu!

Emanuel „Vaquero“ Navarrete (29-1-0, 25 KO) dokázal obhájit pás WBO v super bantamové váze, když ve čtyřech kolech rozbil Juana Miguela „The Boss“ Elordeho (28-2-0, 15 KO). Jose „Chon“ Zepeda (31-2-0, 25 KO) šokoval Las Vegas.

Galavečer v Las Vegas nabídl rozhodně kvalitní podívanou a několik překvapujících okamžiků v čele s hlavním soubojem mezi Tysonem Furym a Otto Wallinem. Šampion WBO super bantamové váhy, Emanuel Navarrete, však žádnou senzaci nepřipustil a hladce obhájil svůj pás i pozici jedničky této váhy. Přitom dvaatřicetiletý Filipínec dal do souboje úplně všechno. Snažil se šampiona tlačit na provazy, ale síla mladého Mexičana se ukázala být až příliš velkým soustem pro vyzývatele. Ten se objevil na podlaze ringu již na konci třetího kola a ve čtvrtém svoji práci chladnokrevně dokončil. Navarrete tedy obhájil svůj pás potřetí a nyní bude zřejmě směřovat k sjednocujícím soubojům.

V souboji mezi Josem „Sniper“ Pedrazou (26-3-0, 13 KO) a Josem Zepedou se zrodilo velké překvapení. Třicetiletý Portoričan vstupoval do souboje coby velký favorit s tím, že jej dokázali zastavit jen velké hvězdy Gervonta Davis a Vasiliy Lomachenko. Jenže stejně starý rodák z Kalifornie ukázal obrovskou kvalitu a Pedrazu prakticky nepustil do souboje. Velkou zbraní se ukázala zadní ruka Američana, která dělala bývalému šampionovi obrovské problémy. Zepeda tedy nakonec mohl slavit jasné bodové vítězství v poměru 3x 97-93. „Hodně se mluvilo o tom, že vítěz tohoto souboje bude bojovat s Ramirezem. Chci odvetu. Myslím, že lidé ji chtějí také.“ – Rozpovídal se šťastný vítěz, který s Ramirezem prohrál začátkem tohoto roku velice těsně na body.