Nasvědčuje vše bitvě mezi Chrisem Arreolou a Adamem Kownackim?

O tomto víkendu si veterán těžké váhy Chris Arreola (38-5-1, 32 KO) hravě poradil s krajanem Jeanem Pierrem Augustinem (17-1-1, 12 KO). Nyní pokukuje po možném souboji s Adamem Kownackim (19-0-0, 15 KO) a zájem je oboustranný.

Před duelem s Augustinem předesílala osmatřicetiletá „Noční Můra“, že se jedná o jeho poslední tažení za titulem těžké váhy. „Nejde o peníze, těch už mám dost. Nyní jde o titul a odkaz, který bych rád zanechal.“ – Hlásal rodák z Los Angeles. První razantní krok k tomu již udělal, když ve třech kolech doslova zdemoloval o sedm let mladšího krajana. Již před duelem však vzpomenul jméno světové desítky a polské jedničky těžké váhy, Adama Kownackého a to samozřejmě po výhře nezůstalo bez odezvy. „Chris předvedl skvělý výkon a pokud je Deontay Wilder v červnu zaneprázdněný, pak se s Arreolou velmi rád utkám.“ – Prohlásil borec s přezdívkou „Baby Face“.

Nutno říct, že šampion WBC skutečně zaneprázdněný bude, jelikož se v posledních dnech jedná o jeho povinné obhajobě s Dominicem Breazealem. Samozřejmě Arreolův tým nabídku okamžitě přijal. „Adame jsem tvůj velký fanoušek a miluji tvůj styl boje. Chtěli bychom s tebou bojovat. Promluvte si s Alem Haymonem a myslím si, že tento souboj snadno zorganizujeme.“ – Prohlásil trenér Chrise Arreoly, Henry Ramirez. Devětadvacetiletý Polák si ovšem může vybírat. Vedle Arreoly se o svoji šanci přihlásil i stříbrný medailista z Ria, Joe Joyce. „Joe nám dal jasně najevo, že je připravený jet do New Yorku a rozdat si to s Kownackim v jeho městě.“ – Prohlásil pro změnu promotér britského obra Sam Jones.