Našlapaný galavečer v Chicagu posílí zřejmě i Szpilka!

Galavečer konající se 18.5.2019 v Chicagu slibuje již nyní slušnou podívanou. K hodně slavným jménům těžké, ale i super střední váhy se zřejmě připojí i bývalý vyzývatel o post mistra světa, Artur Szpilka (22-3-0, 15 KO).

Dnes se objevila v médiích informace, že na květnovém galavečeru v Chcagu by se mohl objevit i polský boxer Artur „Szpila The Pin“ Szpilka. Aktuální světová čtyřiačtyřicítka a polská trojka těžké váhy se naposledy objevila v ringu v listopadu minulého roku, kdy velmi těsně zdolala krajana Mariusze Wacha. Dle mnohých expertů měl souboj s polským „Vikingem“ dokonce prohrát. No nestalo se tak a nyní se Szpilka připravuje ve Španělsku na další souboj, který by mohl přijít na řadu právě v Chicagu.

Artur Szpilka vs Adam Kownacki

Tuto informaci konec konců potvrdil i americký bijec Mike Mollo, jenž má informace přímo od devětadvacetiletého rebela. Na tomto galavečeru by se pak měl objevit v hlavním zápase Oleksandr Usyk, který si poprvé zaboxuje v nejtěžší váhové kategorii a soupeřem by mu měl být Carlos Takam, nebo Robert Helenius. I devětatřicetiletý „Ruský Vítěz“ Alexandr Povetkin má před sebou svoji premiéru, tentokrát před americkým publikem. V akci by se měl představit i šampion WBA super střední váhy, Callum „Mundo“ Smith.