Nabitý červen posílí i kazašský knockoutér Gennady Golovkin?

Bývalý král střední váhy se vrátí do akce zřejmě 8. nebo 14.6.2019. V tento datum by se měl Gennady „GGG“ Golovkin střetnout s kamerunským válečníkem žijícím ve Francii, Hassanem N’Dam N’Jikamem (37-3-0, 21 KO).

Původně se plánoval návrat Golovkina na 15.6.2019, ale streamingová platforma DAZN nechce přijít do kolize s ostatními eventy naplánovanými na tento datum, jelikož na tento datum plánuje Showtime souboj Jermall Charla s Brandonem Adamsem a stanice ESPN zase souboj lineárního šampiona Tysona Furyho s německým obrem Tomem Schwarzem. Zatím panují pouze spekulace ohledně návratu kazašského bojovníka do ringu. Nejpravděpodobnějším scénářem se jeví datum 8. nebo 14.6.2019 a místo konání New York, nebo San Antonio.

Hassan N'Dam N'Jikam

Mezi největší kandidáty se pak řadí kamerunský válečník s francouzským pasem Hassan N’Dam N’Jikam. Pětatřicetiletá světová jedenáctka se v ringu naposledy objevila v prosinci minulého roku, když vybodovala nepříjemného Brita, Martina Murraye. V tomto N’Jikam vybojoval stříbrný pás organizace WBC. O rok starší Kazach se naposledy objevil v ringu 15.9.2019, kdy hodně sporně nestačil na mexickou hvězdu Saula „Canela“ Alvareze. Golovkin má nyní před sebou kontrakt na šest zápasů pod streamingovou platformou DAZN.