Na poslední tiskové konferenci to vřelo! Padala ostrá slova a došlo i na fyzický kontakt!

Pořádně horko bylo na poslední tiskové konferenci mezi aktuálním šampionem WBC těžké váhy Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a bývalým světovým šampionem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO).

Blížící se souboj stupňuje mezi oběma obry emoce a my se tak můžeme těšit na pořádně vyhecovaný boj o titul mistra světa WBC těžké váhy mezi úřadujícím šampionem Deontayem Wilderem a bývalým světovým šampionem Tysonem Furym. Jednatřicetiletý Brit přišel na poslední tiskovou konferenci kvalitně zahalen a svoji formu tak tají do posledního dne. Čtyřiatřicetiletý šampion pak neudržel jako první nervy na uzdě, když při pohledu s očí do očí strčil do hvězdného „Gypsy Kinga“. Ten si to samozřejmě nenechal líbit a „Bronzovému Bombarďákovi“ oplácel stejnou mincí.

„To dvanácté kolo našeho prvního souboje máš pořád v hlavě. Proto jsi taky utekl od okamžité odvety. Stále přemýšlíš o tom, jak jsem ti udělal otřes mozku a ani netušíš, jak ses dostal na podlahu ringu. Jsem si jistý, že nad tím přemýšlíš každý den, takže vážně nevěřím všem těm tvým kecům o tom, jak mě hodláš knockoutovat.“ – Hlásil sebevědomý šampion, který knockoutoval všechny své soupeře, až na Furyho. Ten se jako jediný nestal obětí nejhrozivějšího knockoutéra těžké váhy.

„Možná není nejrozumnější s ním jít do otevřené bitky, ale já si rád hraju s ohněm. V prvním souboji jsem ho s přehledem zasahoval a on nebyl schopný zasáhnout mě. Pokud začnu hned od prvního kola, tak v pátém už bude bez síly a energie. Bude bojovat o svůj holý život, pokud se mu tedy vůbec podaří přežít do pátého dějství. Věřím v knockout ve druhém kole. Opravdu v to věřím.“ – Hlásil odhodlaný rodák z Machesteru, který několikrát šokoval svět profesionálního boxu.