Murat Gassiev je blízko ke smlouvě s DAZN a přestupu do těžké váhy!

Bývalý šampion IBF a WBA v křížové váze Murat „Iron“ Gassiev (26-1-0, 19 KO) je blízko k dohodě se streamingovou platformou DAZN, se kterou by měl v následujících dnes podepsat několika zápasový kontrakt.

Naposledy se Gassiev objevil v ringu ve finále WBSS s ukrajinským fenoménem Oleksanderem Usykem, který jej zle vyučil ve dvanácti kolech a zapsal jednoznačné vítězství 120:108, 119:109 a 119:109. Teprve pětadvacetiletý Rus musel polknout hořkou pilulku v podobě první kariérní prohry a následně se po něm slehla zem. Každý fanoušek boxu se těšil, že se objeví i v následujícím ročníku WBSS stejně jako Dorticos, či Briedis, ale nestalo se tak.

Nyní přilétla ze zámoří hodně zajímavá zpráva. Respektive tajemství zmizelého Gassieva objasnil jeho trenér z Big Bear, Abel Sanchez. Podle slov zkušeného trenéra se jeho svěřenec léčí se zraněním ruky a následně by měl podepsat několika zápasový kontrakt se streamingovou platformou DAZN, kde by již měl figurovat jako těžká váha. Nyní se však neví, kdy se rodák z Vladikavkazu v ringu objeví.