Muradov vs Kincl na XFN 18 nebude!

Další velká rána pro XFN. Makhmud „Mach“ Muradov včera na sociálních sítích napsal, že XFN nesplnilo podmínky a zápas s Patrikem Kinclem v pražské O2 aréně nebude!

Měl to být velmi očekávaný duel a hlavní tahák nadcházejícího XFN 18 v pražské O2 aréně, jenže teď je vše jinak a Muradov nyní přiznává, že XFN nesplnilo dohodnuté podmínky a ze zápasu odstupuje a brzy oznámí pod jakou organizací a kde bude nastupovat.

„Zdravím všechny své fanoušky a především fanoušky MMA. Jak asi všichni víte, další můj zápas pod XFN se měl uskutečnit 7. 6. v O2 aréně v Praze proti Patrikovi. Bohužel XFN nesplnilo podmínky, na kterých jsme se domluvili a zápas se ruší. Moc se omlouvám vám všem a taky Patrikovi Kinclovi, kterého respektuji jako sportovce a taky jako člověka. Celá situace mě velice mrzí, ale je to moje práce, která mě živí a určitá pravidla se musí dodržovat. S XFN jsem žádné problémy nikdy neměl, ale tentokrát to bohužel nevyšlo. Od dnešního dne jsem volný fighter a brzy vám dám vědět v jaké organizaci a kde budu pokračovat. Děkuji, že jste se mnou, že mě podporujete a že mi věříte“ Napsal Muradov na svůj Facebook