Muradov má novou smlouvu a jistotu čtyř duelů!

Makhmud “Mach” Muradov včera podepsal nový kontrakt s organizací UFC, který mu zaručuje další čtyři duely. Nyní má na svém kontě 3 zápasy a 3 výhry!

Uzbecko-český válečník Makhmud “Mach” Muradov si dál žije svůj sen za titulovou cestou v UFC. S prestižní organizací podepsal první smlouvu v roce 2019 a do dnešního dne se postavil ke třem duelům a všechny vyhrál.

V září 2019 vlétl narychlo do UFC Fight Night 160, kde se utkal s italským bijcem Alessisem Di Chiricem. Velmi vyrovnaný duel nakonec skončil těsným vítězstvím na body 3x 29:28.

O tři měsíce později stál Mach v oktagonu podruhé. Na UFC on ESPN 7 v americkém Washingtonu vyzval zkušeného Američana Trevora Smitha. Zápas došel až do třetího kola, kde Muradov vypustil smrtící pravačku a poslal Smitha k zemi.

Naposledy zápasil letos 23. ledna na galavečeru UFC 257 v Abú Dhabí s dalším americkým bijcem Andrewem Sanchezem. Sanchez sice bojoval jako lev, ale Muradov ho parádně ve třetím kole roztančil a následně zasypal několika přesnými údery a rozhodčí Američana ukončil.

Nyní přišla od UFC sladká odměna v podobě nové smlouvy, která Muradovovi zajišťuje další čtyři duely. Rodák z Uzbekistánu žijící v Česku tak má nyní možnost se prokousat těžkým žebříčkem střední váhy, které kraluje šampión Israel Adesanya.