Muradov a Bagárová jsou minulostí!

Monika Bagárová oznámila ukončení vztahu s Makhmudem Muradovem. Ovlivní to přípravu uzbeckého zápasníka na příští zápas?

Aktuálně se Makhmud Muradov připravuje na pátý zápas v UFC a v únoru se mu do cesty postaví lotyšský zápasník Misha Cirkunov. Ten má na svém kontě v UFC již jedenáct duelů, nicméně z posledních sedmi duelů dokázal vyhrát pouze dvakrát.

Jenže uzbecký zápasník aktuálně řeší velký problém v osobním živote, jeho partnerka Monika Bagárová včera oznámila konec vztahu a to jeho přípravu může negativně omezit. Bagárová vše napsala na sociální síť.

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina.💔Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce♥️ S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života. Chtěla bych moc poprosit média o respektování našeho soukromí. Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc, než láska a rodina. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života. Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte.♥️ Vidíme se brzy“.. Napsala Bagárová na svůj Instagram.