Monster galerie: Trutnovský galavečer v obraze!

Martin Mráz vs Pavel ŠiškaTak máme za sebou třetí Trutnovskou letošní akci a opět byla povedená! Domácí bijci Mráz, Synek, Marvan a Nevečeřal nezaváhali. Daniel Vencl nedal Murkovi šanci!

Z Mikulášské nadílky boxu v Trutnově se stal plnohodnotný galavečer boxu kde bylo k vidění celkem 8 duelů z nichž 4 nabídli amatérský box a 4 box profesionální.
Trutnovští bijci až na Pavla Matějku svým soupeřům nedali šanci a za doprovodu zaplněné sportovní haly Trutnovského gymnázia odcházeli z ringu jako vítězové.
Startovní listina se den před zápasem změnila, neboť večer 4.12. profesionální boxer Lukáš Skirca odstoupil ze zápasu a musel být nahrazen Pavlem Šiškou, kterého na rychlo sehnal bývalý prozatímní mistr světa Lukáš Konečný.
Do zápasu nenastoupil také Josef Nevečeřal, jenž se měl utkan s pražským boxerem Šimonem Linhou z důvodu nesplněného váhového limitu.
Všechny ostatní zápasy však již probíhali tak jak bylo domluvené a bylo se opravdu na co koukat. Pořadatel Karel Kubec tak vše opět zvládl na jedničku, i když se mu snažili vlivní lidé z Trutnova gala narušit, ale díky své profesionalitě vše zvládl s bravurou a my se můžeme jít podívat na galerie jednotlivých zápasu.

FOTKY PRO NÁS NAFOTIL JAKO VŽDY SKVĚLÝ A PŘIPRAVENÝ FOTOGRAF ABM FOTO!
KONTAKT ZDE: ABM FOTO

Pavel Nevečeřal vs Ernest Linhart (3×2 min)
Nevečeřal se utkal ve velice očekávané odvetě s Ernestem Linhartem s Třeboňského boxerského klubu a opět z toho byla parádní bitva, kterou ovládl domácí borec na body!1 2 3 4 5 6 7 8

Daniel Vencl vs Rudolf Murko (Na body Vencl)
První profesionální dvojicí v ringu byli Daniel Vencl a legenda těžké váhy Rudolf Murko. Ačkoliv Dan v zápase jasně dominoval a svého soupeře porazil na body, tak Ruda opět ukázal srdce bojovníka.
I když se jednalo o Murkovu už 76. prohru, tak opravdu boxoval dobře a tenhle sympaťák se stejně jako Dan Vencl zaslouží obdiv.23 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  15 16 17 18

Ondřej Marvan vs Roman Dvořák (KO 1. kolo)
Druzí v ringu mezi profíky byli domácí Ondra Marvan, který v půlce 1. kola tvrdou ranou na žebra ukončil duel knockoutem a poslal Romana Dvořáka domu dřív než se stačil v ringu zorientovat.1 2 3 4

Jakub Synek vs Petr Frolich (TKO 3. kolo)
Předposlední zápas galavečera nabídl odvetu mezi domácím Kubou Synkem a Peter Frolichem, jenž v prvním vzájemném zápase pouze remizovali. 
Odvete se nesla v naprosto jiném duchu, Synek neponechal nic náhodě a svého soupeře zničil technickým KO ve 3. kole!1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Martin Mráz vs Pavel Šiška (TKO 2. kolo)
Hlavní zápas galavečera nabídl souboj dvou těžkých vah Martina Mráze a Pavla Šišky, jenž narychlo zaskočil za Lukáše Skircu, jenž si den před zápasem domácího Vikinga zalekl a raději z duelu vycouval.
Mráz potvrdil roli favorita a ve 2. kole Šišku zdemoloval!1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

 

Další výsledky:
Jakub Hatle vs Jiří Bečvář (Vítěz Hatlé na body)
Pavel Matějka vs Ondřej Ryba (Vítěz Ryba na body)
Jano Krchňavý vs Vojta Samek (Vítěz na body Krchňavý)

Daniel Vencl – Jakub Synek – Rudolf MurkoDaniel Vencl a Rudolf Murko

Ring girl Barbora ZámečníkováBarbora Zámečníková

Matouš Rajmont – Milan Ondráško – Martin Mráz – Karel KubecMartin Mráz vs Pavel Šiška