MMA: Fedor Emelianenko dostal největší bití, i tak zvítězil!

Fedor Emelianenko vs Fábio MaldonadoMěl to být pro Fedora lehký fight, ale Maldonado mu na turnaji EFN 50 až nečekaně zatopil. Celé video v článku!

17.6.2016 Fedor Emelianenko vs Fábio Maldonado

„Poslední císař“ Fedor Emelianenko se v Petrohradě na šampionátu EFN 50 utkal se soupeřem dle svého výběru. Měl to být pro něj snadný zápas a otevřít konečně dveře do UFC. Jak nedávno prohlásil, smlouva s organizací UFC pro něj nikdy nebyla tak blízko. Stačilo potvrdit dnešním vítězstvím. Avšak bývalý fighter UFC Fabio Maldonado legendu překvapil.

Fedor Emelianenko vs Fábio Maldonado

Brazilský boxerský veterán si v prvním kole nechal zprvu i přes kryt nakládat a pak císaři poslal pár slušných bomb a Emelianenko se zklátil k zemi. Brazilec na něj sedl a ground and poundem ho sypal, co to šlo. Vypadalo to, že Fedor nemá cestu ven. Zdevastovaný se z dolní pozice dostal, ale na nohou si jistý nebyl. Maldonado mu sázel bomby, co to šlo a několikrát to vypadalo, že zakrvácený ruský bojovník si ustele na kanvasu a zklame publikum, které vzrušením stálo. Tohle kolo byla řežba. Fedor ho stěží přežil a jistě se dá říci, že to bylo nejhorší bití, co kdy zažil.

Fedor Emelianenko vs Fábio Maldonado

V druhém kole Fabio značně zpomalil a kombinací bylo poskrovnu. Fedor se vzpamatovával a ustupujícího Brazilce pronásledoval. Oba borci již vyčerpaní, snažící se přežít, dělali, co se dalo. Druhé kolo na body dáváme Fedorovi za aktivitu a kontrolu v ringu. Maldonado snese hodně a opět to potvrdil. V třetím kole, ve které snad nikdo nemohl věřit, poslal Fedor pár bomb, ale zkrvavený Brazilec měl tuhý kořínek. Nicméně se vzchopil a legendě MMA poslal pár ran, většinou se jednalo o samostatné rány, o kombech se nedá mluvit. Maldonado před Fedorem utíká a to, spolu s neaktivitou mu prohrává třetí kolo.

Poslední císař v Petrohradě vyhrává, ale s průběhem není ve své řeči s komentátorem spokojen. Není se čemu divit. Fedor je legenda, ale uvidí se, jestli tímto výkonem oslnil šéfy UFC.

LK