Millerovi pomalu skončí trest za doping. Vrátí se výřečný Američan do ringu v říjnu?

Jednatřicetiletý rodák z Brooklynu, Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) si pomalu, ale jistě odpykal trest za doping, který mu byl zjištěn před soubojem s Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO).

1.6.2019 se měl postavit na domácí půdě v New Yorku tehdejšímu králi těžké váhy, Anthonymu Joshuovi. Jenže největší životní šance Jarrella Millera se rozplynula v polovině března, když svět profesionálního boxu obletěla zpráva o jeho dopingu. V prvním testovaném vzorku se našla látka s označením GW501516 (Endurobol), ale tím průšvih výřečného Američana neskončil. O pár dní později se ukázalo, že jsou pozitivní i další jeho testy. Tentokrát měl Američan v krvi již mix tří látek na zvýšení výkonu – Endurobol, HGH a EPO.

Naštěstí pro něj byl největším trestem zrušený zápas se šampionem a uniklá výplata, která měla být největší v jeho kariéře. Půl roční stopka byla už opravdu jen symbolickým trestem, jenž mu brzy vyprší a „Velké Dítě“ z Brooklynu již hlásí návrat. „Máme v plánu dostat zpět licence a možná uvidíme Jarrella v ringu již v říjnu. Hodně tvrdě trénuje a je ve špičkové formě, takže pokud seženeme souboj na říjen, tak bude bojovat. Chtěli bychom souboj v říjnu a následně další v prosinci.“ – Rozpovídal se manažer aktuální světové sedmičky.