Miller ukončil Adamka už ve druhém kole!

To na čem se všichni shodli se potvrdilo. Tomasz Adamek si vzal až příliš velké sousto a Jarrell Miller pro něj nebyl soupeř. Po tvrdém zvedáku zápas skončil ve druhém kole!

Když Tomasz Adamek (53-6-0, 31 KO) letos oznámil tento zápas, byly překvapeni jak fanoušci, tak odborná veřejnost. Adamkovi je je už 41 let a je na konci své velmi úspěšné kariéry.

Neporažený Jarrel Miller (22-0-1, 19 KO) je v plné síle a ve svých 30 letech všechny soupeře naprosto demoluje. Velký rozdíl byl vidět už během vážení, kdy Miller navážil přesně o 40 kilogramů více než Adamek.

Zápas začal poměrně aktivně z obou stran, ale Miller byl na Adamka prostě moc velikej a polský boxer prakticky svými údery Američana vůbec neohrožoval. Ve druhém kole přišel přesný zvedák na bradu a Adamek zakouřil a po dalším údery si sám klekl a nakonec už v zápase nepokračoval.

Zdali šlo o poslední zápas Tomasze Adamka nebo se ještě rozloučí před svými fanoušky v Polsku se bude vědět v následujících týdnech. Na druhé straně Miller může pomalu a jistě vyhlížet titulové zápasy.