Miller se vrátí do ringu na konci roku a bude pravidelně testovaný!

Dopingový hříšník Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) se vrátí do ringu na konci roku. Třicetiletý Američan nedávno neprošel třikrát dopingovými testy a komisaři si teď na něj budou dávat velký pozor.

Rodák z New Yorku měl být původním soupeřem bývalého krále těžké váhy, Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO), ale neprošel, hned třikrát, dopingovými testy. Šanci tedy dostal náhradník Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), který Brita seřezal v sedmi kolech a ukradl mu pásy WBA, WBO, IBF a IBO. Millerovi zbyly oči pro pláč. Představa, že mohl slavit právě on a ještě doma v New Yorku před svými fanoušky, jej musela hodně mrzet. Nyní mohl být králem on, ale stál se spíš psancem.

Nyní si totiž na něj dají dopingový komisaři velký pozor a bude testovaný hodně často. „Vím, že jsem to posral, ale každý děláme chyby. Přihlásím se nyní do antidopingového programu a budu pravidelně testovaný. Budu mnohem opatrnější na to, co jím a co do svého těla dávám. Tato situace se již nebude opakovat.“ – Sypal si popel na hlavu Miller. „Chtěl bych boxovat na konci roku v USA, ale jsem otevřený nabídce i z jiného kontinentu. Neodmítnu žádnou nabídku. Vím, že jsem to posral a nyní musím získat důvěru zpět.“ – Prohlásila světová sedmička.