Miller se s šampionem na tiskovce nemazal. Přišlo i na strčení!

Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) perfektně rozehrál svoji psychologickou hru na aktuálního krále těžké váhy Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO). Na první tiskové konferenci došlo na ostrá slova, ale i na strkanice při face to face.

Král těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO měl celkem pernou první tiskovou konferenci se svým americkým sokem Jarrellem Millerem. „Velké Dítě“ se do šampiona opravdu pustilo se vší parádou. Při nástupu na pódium vše začalo prvním pohlédnutím tváří v tvář, což amerického chasníka nenechalo klidným a ihned Joshuu razantně od sebe odstrčil. Oba borce pohlídala ochranka, aby následně nedošlo k dalším problémům. Teprve po té začala tisková konference, kde samozřejmě Miller nebyl vůbec zticha, naopak si počínal stejně, jako jeho velký kamarád a mentor Shannon „Let’s Go Champ“ Briggs. „ Jsem připravený. Dýchám, jím a spím jen pro Anthonyho Joshuu. Mám na spořiči displeje obrázek Anthonyho Joshuy. Mám obrázek na zdi, kde je Anthony Joshua. Když ráno vstávám, tak myslím na Anthonyho Joshuu.“ – Vyprávěl Miller s vážným výrazem ve tváři.

Většinu proslovu Američana musela televize SkySport pustit bez zvuku, jelikož si opravdu nebral servítky. „ Původně se mnou vůbec nechtěl boxovat. Chtěl si hřát prdel doma v Anglii a boxovat s Dillianem Whytem za velké peníze. Je to zaprodanec.“ – Rýpal dál rodák z Brooklynu. „ Jarrell Miller je malá děvka.“ – Prohlásil šampion. „ Jo? Fakt? Tvoje máma si myslí, že mám tvrdou ránu.“ – Opáčil okamžitě Miller. „ A kde je tvoje máma? Pokud je tady, tak jí dám nějaké peníze. To já jsem tvůj chlebodárce.“ – Střílel zpět šampion. „ Zvedni prdel a pojď mi to říct sem, nebudu čekat na titulový souboj, ale plesknu tě hned. Eddie Hearn mě fakt nezastaví, abych se teď zvedl a šel ti nakopat prdel.“ – Neskrýval emoce americký drobeček. „Drž radši hubu“ – zakončil výměnu názorů šampion z Watfordu. Fanoušci těžké váhy, se tak mají opravdu na co těšit.