Miller opět dopoval a zápas s Forrestem zrušen!

Jarrel Miller vs Fred KassiTak to je už neskutečné… Americký boxer Jarrel Mirrel opět neprošel antidopingovou kontrolou. V jeho těle byla opět látka podporující výkon. Promotér od něj už dává ruce pryč!

„Big Baby“ Jarrel Miller (23-0-1, 20 KO) se měl 9. července v hlavním zápase galavečera v Las Vegas utkat s krajanem Jerry Forrestem (26-3-0, 20 KO). Mělo se jednat o velký návrat, jenže teď to spíš vypadá na konec kariéry…

Jednatřicetiletý brooklynský rodák neprošel loni v březnu antidopingovými testy celkem na tři zakázané látky. V jeho těle se nacházel mix Endurobolu, růstového hormonu a EPO. Přišel tak o spoustu milionů dolarů, které by dostal za titulový zápas s Anthony Joshuou.

Nyní mu byla v těla opět nalezena látka podporující výkon. Mělo by se jednat o jednu z látek, která byla v Millerovým těle nalezena loni. Jeho promotér Bob Arum již v rychlé reakci řekl, že je lepší se takového boxera zbavit a dát od něj ruce pryč.

Je to celkově už potřetí v kari´že, kdy byl tento boxer chycen na dopingu. Ještě v době kdy se věnoval K1, tak měl v sobě též zakázané látky a byla mu pozastavena činnost. Vypadá to, že Miller je prostě nepoučitelný a jeho slibná kariéra, ve které ho odbornici pasovali na šampióna těžké váhy se rozplyne jako pára nad hrncem.