Miller neztrácí čas a hned rozjíždí pořádný trashtalk!

Americký drobeček Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) rozhodně neztrácí čas a ihned po oficiálním oznámení souboje se pustil do krále těžké váhy Anthonyho Joshuy (22-0-0, 21 KO).

Pokud ještě moc neznáte aktuálního soupeře Anthonyho Joshuy, tak věřte, že tento chasník si nechodí pro slova daleko. Užvaněný Američan hodlá využít domácí prostředí a také trashtalku, kterým by rád šampiona WBA, WBO, IBF a IBO znervózněl. Vše začalo už při tiskové konferenci k duelu Brita s ruským borcem Alexandrem Povetkinem. „ Hej sráči! Až s tebou skončím, tak bych moc rád vzal tvoji mámu na rande.“ – Vyřvával Miller a hned si vysloužil pozornost šampiona. Nyní pokračuje v tom, co minulý rok započal.

„ AJ dělá velkou chybu, že leze na můj dvorek. Chce se představit na americké půdě, ale jen mi přenese světové pásy až pod nos. Bude to jako pes, když sežere psa v ringu. Já jsem pes, co má větší stisk a tenhle čokl odleze z New Yorku bez titulů. Tohle je souboj, který jsem potřeboval. Boj o mistra světa v těžké váze a tenhle sráč mi stojí v cestě za mými sny. Prvního června ho vezmu do pekla. Teď je ten čas! Řekněte Joshuovi, ať si ty svoje pokorné sračky strčí do kornoutku od zmrzliny a strčí si je tam, kde slunce nesvítí. Ty sladká, slušná barbíno. Vítej v mém městě. Ve městě kde švábům a potkanům ukradnou kapesné. Toto je moje město!“ – Hřměl americký hromotluk před novináři. Je tak celkem jasné, že AJ se dal do křížku s někým, kdo si servítky moc brát nebude a bude zajímavé, jak se s tím šampion popasuje.