Miller, nebo Joshua? Pojďme si společně vychutnat promo video!

První tisková konference se nesla v podobně hodně ostrých slov, nadávek, urážek a strkanic. Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) a Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO) rozpoutali opravdu velký kolotoč ke svému červnovému duelu. Pojďme si nyní vychutnat promo video k tomuto souboji.

Král těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO měl celkem pernou první tiskovou konferenci se svým americkým sokem Jarrellem Millerem. „Velké Dítě“ se do šampiona opravdu pustilo se vší parádou. Při nástupu na pódium vše začalo prvním pohlédnutím tváří v tvář, což amerického chasníka nenechalo klidným a ihned Joshuu razantně od sebe odstrčil. Oba borce pohlídala ochranka, aby následně nedošlo k dalším problémům. Teprve po té začala tisková konference, kde samozřejmě Miller nebyl vůbec zticha, naopak si počínal stejně, jako jeho velký kamarád a mentor Shannon „Let’s Go Champ“ Briggs. „ Jsem připravený. Dýchám, jím a spím jen pro Anthonyho Joshuu. Mám na spořiči displeje obrázek Anthonyho Joshuy. Mám obrázek na zdi, kde je Anthony Joshua. Když ráno vstávám, tak myslím na Anthonyho Joshuu.“ – Vyprávěl Miller s vážným výrazem ve tváři.

Rodák z Watfordu nezůstal pozadu a Millerovi také naložil. “ Krásný proslov. Musím opravdu zatleskat. Toto bylo hodno Hollywoodu. Chystám se ho knockoutovat. Opravdu se ho chystám tvrdě knockoutovat. Je to feťák a bývalý kickboxer, kterého zničím. Je to jen malá děvka, která váží 140 kilogramů, ale má úder jako teplouš. Nejsem tady, abych si hrál na gangstera. Já opravdu posílám lidi k zemi. Když se podívám na jeho malé a krátké ruce, tak se musím smát. Určitě mě bude mít načteného, určitě se dívá na spoustu mých zápasu, ale to mu rozhodně nebude stačit.“ – Přidal pár ostrých slov a svůj pohled na věc král těžké váhy. Dokáže se Miller dostat šampionovi do hlavy, nebo jej „AJ“ tvrdě ztrestá?