Mike Tyson: Wilder je skvělý chlap, ale vždycky fandím Furymu!

Legendární Američan „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) prozradil novinářům komu bude fandit v odvetném duelu mezi šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a bývalým světovým šampionem Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO).

Odveta mezi aktuálním šampionem WBC Deontayem Wilderem a bývalým světovým šampionem Tysonem Furym budí velkou pozornost nejen mezi fanoušky, ale také mezi boxery. Nedávno se k očekávanému duelu vyjádřil bývalý dlouholetý vládce těžké váhy Wladimir „Dr. Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) a nyní se k němu přidává i legendární „Zvíře“ a nejmladší šampion v historii Mike Tyson.

„Vždy fandím Tysonovi Furymu, protože byl pojmenován po mě. Takže jsem asi maličko zaujatý. Nezáleží na tom, jak silný máte úder, protože je nesmírně těžké porazit někoho, kdo se nikdy nevzdává.“ – Prozradil v rozhovoru pro BT Sport dnes již třiapadesátiletý Tyson. „Není to tak, že bych Wildera neměl rád. Myslím si, že je to skvělý chlap, ale fandit budu Furymu.“ – Je pravdou, že vztahy mezi nejhrozivějším mužem planety a alabamským knockoutérem nejsou nejlepší. Wilder se totiž v minulosti nechal slyšet, že by Tysona s přehledem knockoutoval, na což legendární Američan dodnes nezapomněl.