Mike Tyson věří, že Deontay Wilder dokáže ovládnout třetí duel s Tysonem Furym!

Legendární Američan „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) věří, že jeho krajan Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO) může ve třetím duelu zdolat aktuálního šampiona WBC Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO).

Byť mezi oběma Američany nepanuje zrovna velké přátelství, tak nejmladší šampion v historii těžké váhy Mike Tyson věří, že jeho krajan Deontay Wilder dokáže ve třetím měření sil zdolat aktuálního šampiona WBC Tysona Furyho a vrátit se na svůj trůn. Knockoutér z Alabamy v minulosti prohlásil, že by „Železného Mika“ s přehledem knockoutoval, což se legendě samozřejmě nelíbilo. V obou duelech tedy fandil britskému borci. „Wilder absolutně nepodal takový výkon, jako v první duelu. V prvním souboji totiž bojoval se sebedůvěrou a s odhodláním. V druhém souboji spíš vypadal vystrašeně. Vůbec si nevěřil, neměl šťávu. Já si nemyslím, že to byl stejný bojovník, jako v prvním boji.“ – Domnívá se legendární rodák z Brooklynu.

Připomeňme si, že v prvním souboji dokázal Wilder poslat Furyho dvakrát k zemi a jejich duel nakonec skončil remízou. Hodně kontroverzní remízou, protože většina odborníků i široké veřejnosti viděla vyhrát britského obra. Odveta už byla zcela rozdílná. Jednatřicetiletý rodák z Manchesteru naprosto dominoval a nakonec svého soka ukončil v sedmém dějství. „Neočekávám, že jej Fury opět takto zdemoluje. Každý má vždy šanci. Záleží jen na tom, kolik je toho Wilder ochotný obětovat. Pokud chce svůj celý život obětovat tomuto vítězství, pak se může stát cokoliv. Stále dokáže svádět velké bitvy a vydělávat obrovské peníze. Neměl by se tedy cítit zklamaně a znechuceně. Naopak, měl by chodit do boje se spoustou nadšení a sebevědomí.“ – Uzavřel legendární Američan.