Mike Tyson prozradil, že podváděl při dopingových kontrolách!

Jedna z největších legend světa šestnácti provazů, „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO), se v rozhovoru pro ESPN přiznal, že v při dopingových kontrolách podváděl a dokonce prozradil jak.

Legendární zvíře, které budilo hrůzu v dobách největší slávy, bylo opravdu nespoutaným živlem. Problémový byl již od dětství, když se protloukal drsnými ulicemi Brooklynu a problémovým navždy zůstal. „Víte, jak zničit mladého sportovce? Dejte mu milion dolarů.“ – Prohlásil kdysi nejmladší šampion těžké váhy. Rozhodně měl pravdu, jelikož peníze, za které si kupoval nejrůznější výstřednosti, ale i drogy a lehké dívky, mu navždy zničili sportovní kariéru. Drogy před soubojem? Žádný problém. Tyson byl od roku 2000 zvyklý chodit do ringu pod vlivem kokainu, či marihuany.

To není žádným tajemstvím a není ani žádným tajemstvím, že většinou dokázal projít dopingovými testy. Jak to dělal? „Původně jsem chtěl použít vzorek moči mé ženy, ale ta mi řekla, že je těhotná. Tak jsem použil vzorek moči mých dětí. A jak se to dělá? Použil jsem umělý penis, který měl u sebe vždy nachystaný jeden člen mého týmu. Následně jsem požádal komisaře, aby se otočil, že se jinak stydím a v té chvíli jsem použil umělý penis s nezávadnou močí.“ – Popsal svoje podvody legendární bijec.