Mike Perez se po třech letech vrací do ringu!

Kubánský boxer se po tříleté pauze vrací mezi šestnáct provazů. 10. července se utká v Dubaji s Nigerijcem Tony Salamem! V ringu také Lucas Browne nebo Austin Trout!

10.7.2021 – Hotel Atlantis The Palm, Dubaj
Křížová váha
Mike Perez vs Tony Salam

Kubánská dvojka a světová desítka „The Rebel“ Mike PEREZ (24-3-1, 15 KO) a nigerijská trojka „Sugar“ Tony SALAM (14-2-0, 9 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě!

Perez v roce 2015 prohrál s ruskou mašinou Alexanderem Povetkinem a uzavřel kariéru těžké váhy. Po dvou letech se mezi šestnáct provazů vrátil o dvacet kilogramů lehčí do křížové váhy.

Pro svůj debut v křížové váze si vybral tehdejší slovenskou jedničku Viktora Biščáka, kterého ukončil již v úvodním kole. Následně se utkal o světový titul WBC s lotyšskou hvězdou Mairisem Briedisem, se kterým však prohrál na body.

Alexander Povetkin vs Mike Perez

V roce 2018 porazil Argentince Pabla Matiase Magriniho a Portorikánce Keitha Tapiu. Od té doby v ringu nestál a vrací se až teď a jako soupeře si vybral sedmatřicetiletého Nigerijce Tony Salama.

Tony Salam je spíše soupeř na bilanci a dá se tak předpokládat, že Perez vyhraje velmi rychle a Nigerijce si vybral pouze pro další restart kariéry. Perezovi je již pětatřicet a pokud to chce dotáhnout až k nějaké titulové bitvě nemá již moc času otálet.

V ringu také uvidíme bývalého šampióna těžké váhy Lucase Browna, který se utká s neporaženým německým boxerem Christianem Thunem. Uvidíme také bývalého světového šampióna super velterové váhy Austina Trouta, který vyzve Alejandra Davilu z Mexika.