Michael Hunter: Povetkina knockoutuji v pozdějších kolech!

Aktuální světová dvaadvacítka Michael „The Bounty“ Hunter (18-1-0, 12 KO) si na souboj s aktuální světovou šestkou Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-0, 24 KO) hodně věří.

Hodně zajímavý a asi nejsledovanější event tohoto roku se odehraje 7.12.2019 v Saúdské Arábii, kde hlavní souboj obstará aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Andy „Destroyer“ Ruiz (33-1-0, 22 KO) s britskou hvězdou a bývalým šampionem Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO). Tento souboj však není jediným zajímavým duelem této karty. Hodně zajímavý bude i střet nastupující chorvatské hvězdy a aktuální světové čtrnáctky Filipa „El Animal“ Hrgoviče (9-0-0, 7 KO) s ostříleným americkým borcem Ericem „Drummer Boy“ Molinou (27-5-0, 19 KO). Kartu doplní i střet bývalého šampiona super bantamové váhy Scotta Quigga (35-2-2, 26 KO) s neúspěšným vyzývatelem o titul mistra světa v super pérové váze Jono „Celtic Warrior King Kong“ Carrollem (17-1-1, 3 KO).

Velká většina fanoušků také bude upírat zrak na souboj ruského veterána Alexandera Povetkina, který se postaví jednatřicetileté naději těžké váhy Michaelu Hunterovi. Mladý Američan v těžké váze ještě neprohrál a do souboje s ostříleným Rusem si hodně věří. „Povetkina rozhodně ukončím v pozdějších kolech.“ – Rozpovídal se pro zámořská média bijec, který je v tomto souboji favoritem sázkařů. „Jsem nyní bojovník, kterému se snaží všichni vyhnout. Jsem postrach těžké váhy, takže nebylo lehké tento souboj domluvit, ale povedlo se. Bude to skvělý souboj.“ – Dokončil své povídání Hunter, jenž se nestal jen postrachem těžké váhy, ale také postrachem ruských obrů. Od vstupu do nejtěžší váhové kategorie totiž stihl zdolat Alexandera Ustinova a Sergeye Kuzmina. Uspěje i v souboji s Povetkinem?