Michael Hunter a Carlos Takam doplní velkou kartu v Londýně!?

Tak obrovský galavečer těžkých vah, který by se měl uskutečnit 20.4.2019 v Londýně, doplňuje jedno velké jméno za druhým. Dalším zajímavým střetem by měl být souboj Carlose Takama (36-5-1, 28 KO) a Michaela Huntera (16-1-0, 11 KO).

Galavečer v Londýně začíná nabírat na obrátkách. Na datum 20.4.2019 se totiž domlouvá hned několik vysoko profilových soubojů v těžké váze. Chisora by se měl střetnout s Parkerem, mladý David Allen by měl čelit ostřílenému veteránovi Lucasi Brownovi a jako hlavní chod večera by se měl představit Dillian Whyte. Mezi tyto borce by měl přibít duel mezi Michaelem Hunterem a Carlosem Takamem. Tento duel se domlouval již na prosinec minulého roku, ale Američan jej musel odmítnout, jelikož se dával dohromady z velké bitvy s Alexanderem Ustinovem, kterou vyhrál technickým knockoutem v devátém kole. V těžké váze má borec s přezdívkou „The Bounty“ čtyři skalpy a poslední tři se poroučeli před limitem.

 

To Kamerunec s francouzským pasem zažíval krušnější období. Z čistého nebe naskočil do zápasu s králem těžké váhy Anthonym Joshou, kdy na poslední chvíli zaskakoval zraněného Kubrata Puleva. Padl, ale nutno dodat, že se ctí. Když se vrátil po necelém roce do ringu, tak jej čekal další Brit. Dereck Chisora se nechal doslova mlátit osm kol, když z čista jasna přilétla jedna osudová. Takam se skácel k zemi a vůbec netušil, co se stalo. Snažil se ještě vstát a bojovat, ale zkušený „Del Boy“ si to již pohlídal a Takama ukončil. O tři měsíce později si Kamerunec žijící ve Francii napravil chuť, když v zahřívacím duelu ukončil Senada Gashiho v sedmém dějství.