MĚLNÍK: Jakub “Ovečka” Šuda vybodoval Bárneta, Pavel “Medvídek” Nevečeřal nasekal Bulecovi! VIDEO!

Jakub Šuda vs Jiří BárnetStředočeská 1. oblastní liga nabídla plno zajímavých zápasů a my se podíváme na dva borce Jakuba Šudu a Pavla Nevečeřala

Jakub Šuda vs Jiří BárnetJakub “Ovečka” Šuda (Box Events) vs Jiří Bárnet (BK Sokolov)
Šuda potvrdil roli favorita a celý zápas byl tím, kdo útočil, přesně trefoval a dělal zápas. Ve třetím kole poslal parádně Bárneta k zemi do provazů. Ale Bárnet ukázal bojové srdce a zápas se vztyčenou hlavou doboxoval.
Jakub si tak k šestnáctým narozeninám, které oslavil ve čtvrtek nadělil vítězný zápas. Velká gratulace patří samozřejmě i trenérovi Filipu Miňovskému, který dokáže z Jakuba dostat skvělé výkony.
Celý zápas Jakub Šuda vs Jiří Bárnet ⇓

Pavel “Medvídek” Nevečeřal (BK Trutnov) vs Pavel Buleca (BK Most)
Pavlovi je teprve 13 let, ale své soupeře mydlí hlava nehlava a o jeho tvrdých ranách, ještě uslyšíme mnohokrát.
Trutnovský boxer prakticky celá tři kola soupeře z Mostu demoloval a vůbec nebyl poznat rozdíl ve váze, kterou měl Nevečeřal o 7 kilogramů menší než soupeř.
Trenér Trutnovského rodáka Piňon Hunter prozradil, že plány do budoucna jsou jasné – Profiring!
Pokud se bude Pavel stále zlepšovat a bude podávat takovéto kvalitní výkony, tak nás čeká zajímavá budoucnost mezi profesionály!
Z Trutnovského klubu se měl ještě do ringu postavit ve váze 81 kg Aleš Včeliš, ale bohužel jeho soupeř z Budějovického klubu David Dočekal do zápasu nakonec nenastoupili a zbaběle těsně před zápasem s celým týmem odjeli z Mělníka směr Budějovice.
Celý zápas Pavel Nevečeřal vs Pavel Buleca⇓

Pavel Nevečeřal před zápasem na lapách s trenérem Piňonem Hunterem ⇓