Mega zápas se blíží! Golovkin vs Eubank!

Chris Eubank vs Gennady GolovkinSouboj světové jedničky Gennady Golovkina a světové čtyřky Chrise Eubanka je prakticky hotovou věcí. Dolaďují se už pouze formality smlouvy!

2016 – Velká Británie
Střední váha
Neporažená kazašská a světová jednička „GGG“ Genady GOLOVKIN (35-0-0, 32 KO) a britská jednička a světová čtyřka Chris EUBANK jr (23-1-0, 18 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly WBA super, IBF, IBO a prozatímní WBC! 

Gennady Golovkin vs Dominic Wade

Před několika měsíci začali Chris Eubank jr a jeho otec Chris Eubank prohlašovat, že jejich cíl je dostat do zápasu Gennady Golovkina. Většina odborné veřejnosti si myslela, že se jen jedná o mediální zviditelnění britského borce a ona se z toho stala skutečnost.

Gennady Golovkin

Nyní už je situace taková, že se jen ladí formality na smlouvách a zápas je prakticky již domluvený. Zatím není znám datum. Jediné, co už je veřejně známo je místo konání a to bude ve velké Británii.

Gennady Golovkin

Chris Eubank jr má na svém kontě pouze jednu porážku a to se světovou šestkou a držitelem titulu WBO Billy Joe Saundersem z 29. listopadu 2014, kdy mu podlehl těsně na body 116:113, 114:115 a 113:115 o tituly EBU, BBBofC a Commonwealth.

Chris Eubank Jr vs Tom Doran

Gennady Golovkin už více jak deset let nepoznal v profesionálním ringu přemožitele a od roku 2010 drží titul WBA, od roku 2011 i IBO, od roku 2014 prozatímní WBC a letos v dubnu získal i pás IBF. Poté co z váhovky odešel Saul Alvarez, má Golovkin plnohodnotnou verzi pásu WBC!

Chris Eubank Jr vs Tom Doran