Mega duel na spadnutí. Saul Alvarez dokončuje jednání se Sergeyem Kovalevem!

Podle veškerých informací dokončují svá jednání o vzájemném duelu Saul „Canelo“ Alvarez (52-1-2, 35 KO) a Sergey „Krusher“ Kovalev (34-3-1, 29 KO). Oba bojovníci by se měli střetnout 2.11.2019 v Las Vegas.

Původně oba bojovníci již jednali před duelem ruského šampiona WBO polotěžké váhy s Anthonym Yardem (18-1-0, 17 KO), ale domluvit se nedokázali. První nabídku totiž Kolavev odmítl, když mu strana Mexičana nabízela šest milionů dolarů. Král polotěžké váhy však chtěl dvojnásobek, tedy dvanáct milionů dolarů. Nyní by již měli být oba bojovníci hodně blízko dohody. Jejich souboj by se měl uskutečnit 2.11.2019 v lasvegaské T-Mobile Aréně a mělo by zde jít o titul polotěžké váhy WBO, jenž má v držení šestatřicetiletý Rus.

Tuto zprávu potvrdil i Mike Coppinger na svém twitterovém účtu. „Veškeré zdroje hovoří o tom, že Canelo je blízko dohodě na souboj se Sergeyem Kovalevem. Jejich souboj o titul WBO v polotěžké váze by měl přenášet streamingový gigant DAZN a měl by se odehrát 2.11.2019 v lasvegaské T-Mobile Aréně. Vše by mělo být oznámeno v příštím týdnu.“ – Prozradil jeden z nejuznávanějších novinářů ve světě profesionálního boxu. Pokud by se souboj stal opravdu skutečností, tak devětadvacetiletá mexická hvězda dostane šanci na zisk titulu ve čtvrté váhové kategorii a podle mnohých bude právě Alvarez velkým favoritem.